Cuma, 18 Ekim 2019
motorlu-uzaktan-kumandalı-perde-fiyat

perde-resimleri

Perde modelleri resim galerimize giriş için tıklayınız.

perde-videoları

Perde uygulama videolarımızı incelemek için tıklayınız.

dış-cephe-perde-brisoleyBinaların dış cephelerinde kullanımı giderek yaygınlaşan brisoley perde modellerimiz ile her türlü renk ve bina yapısına uygun çözümler sunmaktayız. Diğer adı dış cephe jaluzi olan brisoley perde, yani dış cephe perdesi dış mekana uygulanan jaluzi perde mantığında çalışan aluminyum bir malzemedir. Brisoley perde mantığı dıştan binanızı saran dış jaluzi tipinde bir perde modeli olmasıdır. Bina dışını hem koruyan hemde dekoratif açıdan güzelleştiren brisoley perde sistemlerimiz ile eskiyen dış cephelerinizede yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle güneş ışınlarının kontrolünün tam anlamıyla sağlanması gereken ortamlarda dış jaluzi olarak kullanılmalıdır. Güneş ışığını çok iyi şekilde gölgeleyerek yaşanabilir çok serin bir ortam sağlar. Karşınızdaki manzaradan mahrum kalmadan tadını çıkarırsınız.

Panjur ile kıyaslandığı zaman brisoley görüntünüzü kesmeden ısıyı dışarıda bırakarak güneş ışığını almanızı sağlar. Panjur ise aşağı yukarı yaparak ya açmanız gerekir yada kapatmanız. Kullanılan malzemeler nano uzay teknolojisi ile yapıldığı için dış hava şartlarına, güneş, nem, kir, pas ve yağa dayanıklıdır. Temizliğini hertürlü malzeme ile yapabilirsiniz. Kullanım şekli motorlu yada manivela kollu sistem olarak çalıştırabilir. Lamel genişliği 9 cm ve balık sırtı şeklindedir. Tüm brisoley perde sistemlerimizde dış hava ve ortam şartlarına maksimum dayanımlı malzemeler kullanmaktayız. Yıllarca güneş ışığı, ısı, soğuk, nem, yağmur ve kar gibi etkenlere dayanan dış cephe perdelerimiz sayesinde uzun yıllar kullanımı süren perdelere sahip olacaksınız.

Binanızın dış görünüm olarak bütünlüğünü koruyan, yıllar boyu dayanım garantili brisoley dış jaluzi sistemlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. Kaliteyi uygun fiyata almak için Perde Grup olarak her zaman yanınızdayız. Sürekli teknik destek ve sizden gelen isteklere anında cevap veren ekibimizle dış cephe perde sistemlerinde uygulama ve tedarik açısından memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her tip bina tipine uygun dış cephe brisoley perde sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Optimum ölçeklendirme mantığı ile brisoley sistemlerde en uygun fiyatı bizimle yakalayacaksınız. Yıllar boyu dayanıklı kaliteli dış cephe perde, brisoley perdelere sahip olmanız için hemen bizimle iletişime geçin.

dış cephe brisoley perdeleri incelemek için resimlere tıklayınız

...resimler yükleniyor...