Saturday, 19 September 2020
motorlu-uzaktan-kumandalı-perde-fiyat

ÜRÜN KATEGORİLERİ

perde-resimleri

Perde modelleri resim galerimize giriş için tıklayınız.

perde-videoları

Perde uygulama videolarımızı incelemek için tıklayınız.

Ev, ofis, işyeri, restorant, kafe bahçe pencere ve çatılarında etkin ve kaliteli tavan perdesi sistemlerimiz tam size göre. Geniş renk ve model çeşitlerimiz ile tüm taleplerinize uygun, kaliteli ekipman ve yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile tavan perde sistemlerimiz ile yanınızdayız. Tüm tavan perdesi modellerimizde uygun fiyat garantisinin yanında sürekli teknik destek garantisini de birlikye sunuyoruz.

Tavan perdesi sistemlerimiz üstün mekanizması ile yıllar boyu dayanıklı kalır ve güneş, ısı, nem, yağmur ve kar gibi tüm dış etkenlere dayanıklı malzemeden imal edilmektedir.

Kış bahçelerinin vazgeçilmezi olan perde sistemlerinde, gelişen teknoloji ve doğan ihtiyaçlardan kaynaklı sürekli geliştirme yapılıyor. Özellikle kullanıcının pratik bir perde açma kapama deneyimi için uzaktan kumanda dahil bir çok geliştirme yapıldı. Özellikle Hollandanın perde sektöründe lider kuruluşu Hunter Douglas kış bahçesi perdeleri konusunda dünyanın en güzel ve gelişmiş uygulamaları sunan firmadır. Bir Ar-ge mantığı ile yürüttüğü çalışmalar, müşterilerinden topladığı tüm geri bildirimleri dikkate alarak tüm tipteki camlara uygun çözümler sunmayı başarmıştır.

Bahçeler için dekoratif pencere uygulamaları çok yaygındır. Klasik dikdörtgen veya kare pencereler yerine üçgen, dairesel ve yamuk camlar ile bütünleşmiş kış bahçelerinde bizim sunacağımız çözümler kesinlikle dekorasyonu tamamlayan çözümler olacaktır.

Özellikle tedarik ve montajını yapmış olduğumuz pilise ve düet perde uygulamaları ile bahçenizde güneş ışınlarından korunacak ve dekoratif açıdan geniş renk yelpazemiz ile her türlü isteğinize uygun perdelere sahip olabileceksiniz.. Pratik olarak toplandığında 10 cm kadar ufak bir yer kaplar ve dekorasyonu bozmadan kesinlikle görüntü kirliliği yapmaz. Kış bahçesi perde sistemlerimiz ile her tür cam, üçgen veya diğer tip pencerelere uygun çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca geniş renk ve desen çeşitleri ve göz alıcı modellerimiz ile her türlü dekorasyona uygun kış bahçesi perdesi tedariği yapmaktayız. Bahçelerinizi bizimle süsleyin.

Sahne perdesi kültür merkezi ve gösteri merkezlerinin tiyatro salonlarında, özel ve devlet tiyatrolarının tiyatro salonlarında, eğitim kurumu olan okulların ve üniversitelerin tiyatro salonlarında, sinema salonlarında, televizyon stüdyolarında kullanılmaktadır.

Sahne ölçülerine göre özel olarak tasarlanan perdeler şov merkezlerinde, belediyelerin ve kamu kurum ve kuruluşlarının toplantı salonlarında, sanat galerilerinde, opera ve bale salonlarında, fuar merkezlerinde, otel ve tatil köylerinin animasyon salonlarında, gece kulübü gibi eğlence merkezlerinde de kullanılmaktadır.

Perde Grup Firması sahne perdesi taleplerinde uzman teknik ekibi ile perde uygulaması yapılacak alanda ücretsiz keşif ve ölçülendirme çalışması yapmaktadır. Sahnenin konumuna, büyüklüğüne göre hazırlanan taslak tasarımlar müşteriye sunulmaktadır. Müşteri ile birlikte perdenin şekline karar verilmekte, Perde Grup Firması dekoratif tasarımları konusunda müşteriyi bilgilendirmektedir ve sahneye en estetik duruşlu ve en işlevsel kullanılabilecek olan modeli önermektedir. Müşteri memnuniyet ilkesini esas alınarak özel tasarım perdeler son şeklini almaktadır. Özel kumaşlardan hazırlanan perdeler isteğe göre alev almaz kumaştan da yapılabilmektedir. Sahne modeline göre tasarlanan perdeler kadife kumaştan yapılmaktadır. Kaliteli kadife kumaştan tasarlanan perde modelleri sahne arkası sesleri gizlemekte ve izleyicilerin duymasını engellemektedir.

Sahne perdesi hazırlamak için Perde Grup Firması sahnenin yoğun ısı ve ışığına karşı dayanaklı kadife kumaşlar seçmektedir. Alev almaz özellikte kumaşlar ise özel olarak kaplanmaktadır. Perdelik kumaşta karar verildikten sonra sahne özelliğine göre büyük sahneler için iki parça kadife kumaştan perde hazırlanmaktadır. Küçük sahnelerde tek parça kadife kumaş kullanılır. Perde modeli her iki yana veya tek yana açılabilecek modellerde yapılmaktadır.

Sahne perdesi raylı sistemle çalışmaktadır ve kadife perdeler raylar üzerinde hareket etmektedir. Perde ray şekli U şeklinde veya Oval şekilde yapılabilmektedir ve şekli belirleyici ulan kullanılacak kadife perdelik kumaşın uzunluğu ve ağırlığıdır. Keşif çalışması sonucu raylı sistemin şekline karar verilmektedir. Kadife perdeler motorlu uzaktan kumanda ile çalışmaktadır ve perdeler simetrik ve asimetrik olarak çalışabilmektedir. Uzaktan kumanda edilebilen perdeler 30 metre uzaklığa kadar kumanda edilmektedir ve kumanda cihazı radyo frekanslı ve yüksek çekim gücüne sahiptir. Hem motorlu ve uzaktan kumandalı olarak çalışan modeller bulunmakta ve gerektiğinde ip kontrolü ile el ile çalışma özelliğine sahip bulunmaktadır.

Perde Grup Firması kalite ve güvencesinde hazırlanan perde modelleri web sayfası üzerinde yer almakta ve ayrıca web sayfası üzerinde yer almayan pencere şekline, yüksekliğine, müşteri zevkleri ve istekleri göz önünde bulundurularak özel olarak hazırlanan perde tasarımları da yapılmaktadır. Yılın moda renkleri, kumaş türleri, mobilya trendleri de takip edilerek her yıl perde koleksiyonu yenilenmekte ve farklı tasarımlar gerçekleştirilerek, modern veya klasik dekore edilmiş alanlara uygun olarak şık görünümlü perde tasarımları sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen Perde Grup Firması önce kalite anlayışı ile hizmet vermekte ve kaliteli perdelik kumaş, kaliteli perde aksesuarları ve kaliteli perde mekanizmaları ile pencereleri yılın modasına göre tasarlanmış perdelerle süslemektedir. Perde modelleri arasında motorlu, uzaktan kumandalı veya motorsuz ip veya zincirle manuel çalışan ve yeni tasarımlarla zenginleştirilen perdeler grubunda jaluzi perde, sahne perdesi, perde, stor perde, dikey perde, zebra perde, japon perde, geceli gündüzlü perde, rüstik perde, sun screen perde, tül perde, projeksiyon perdesi bulunmaktadır. Stor perde tasarımı koton, polyester kumaştan yapılabilmekte ve et kısımları zikzak, oval, dilimli, dantelli, boncuklu, su taşı gibi tekstil ürünleri ile süslenmiş modellerde yapılmaktadır. Perde modelleri konusunda uzman, mesleğinde deneyimli ve başarılı uzman personel ile işbirliği yapılarak yılın moda trendlerine göre perde tasarımları gerçekleştirilmektedir. Hem tül hem perde olarak kullanılan zebra perdelerin şıklığı, jaluzi perdelerin istenilen ölçülerde yapılması, dikey perdelerin perde ölçülerine göre tasarlanarak yanlarda veya tek bir yanda toplanması gibi bütün önemli detaylar uzman personel ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dünya üzerinde teknolojik gelişmeler takip edilerek son teknoloji ürünü olan perdeler ve perde mekanizmaları uygulanarak dünya kalitesi yakalanmaktadır. Perde Grup Firması ayrıcalığı ile dekore edilen ev, işyeri ve ofisler perde modelleri ile ilgi odağı olmakta, rahat çalışma ve yaşam alanları sunulmakta, ferah, aydınlık, estetik görünümlü alanlar yaratılmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet Perde Grup Firması tarafından hizmet verilmekte, ücretsiz yerinde keşif çalışması yapılmakta, modelleme ve ölçülendirmeden sonra kısa bir süre içerisinde beğenilen perdeler pencerelerde yerini almaktadır. Perde Grup Firması ayrıcalığı ile sahip olunan perdelerde hiçbir sorun yaşanmamakta ve firmanın vereceği talimatlar doğrultusunda bakım ve temizlik yapıldığı takdirde tüm perdeler uzun ömürlü olmaktadır.

Son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan motorlu perde mekanizmaları ile perde açmak ve kapatmak hızlı, kolay, sessiz bir şekilde gerçekleşmekte ve yoğun ve büyük pencere bulunan alanlarda yaşanan zaman kaybı zamandan tasarrufa dönüşmektedir.

Yıllarca ve ortalama günde iki kez perde açıp kapatmaya ayrılan zaman küçümsenmeyecek derece bir zaman kaybına neden olmaktadır. Perde Grup Firması tarafından hazırlanan perde mekanizmaları son teknoloji ile üretilmektedir ve dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip bulunmaktadır. Perde sistemlerinde kullanılan motorlar gayet sessiz ve hızı bir şekilde çalışmaktadır ve yıllarca sorunsuz çalışmaktadır. Perde grup Firması perde tasarımları geleneksel perdeyi modernize ederek motorlu sistemlerle modern bir şekilde sunulmaktadır.

Perde Grup Firmasının sunmuş olduğu Motorlu perde tasarımları arasında motorlu ahşap jaluzi perde, motorlu pvc jaluzi perde, motorlu alüminyum jaluzi perde, motorlu katlamalı perde, motorlu tül perde, motorlu stor perde, motorlu projeksiyon perdesi, motorlu dış perde modelleri bulunmaktadır. Perdeler istendiği zaman İp ve zincir mekanizması kullanılarak da açılıp kapatılabilmektedir. Tek bir buton ile perdeleri kumanda etmenin konforu ve keyfi yaşanmaktadır. Geleneksel bir şekilde el ile tutup çekilerek açılıp kapanan perdeler motor uygulaması yapılan perdeler kadar uzun ömürlü olmamaktadır ve açıp kapatmak için elle tutulan bölgede kirlenme, lekelenme, yıpranma ve renk değişimi gözlemlenmektedir ve estetik görünüm bu şekilde kaybolmaktadır.

Perde Grup Firması tarafından özel olarak hazırlanan motorlu perde mekanizmaları kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde yıllarca kullanılmakta ve arızalanma, bozulma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Binaların dış yüzeyinde kullanılan ve pencereleri aşırı güneş, kar, yağmur, fırtına, tipi gibi olumsuz iklim şartlarından koruyan güneşlik ve panjur ve brisoley perdeler de de motor sistemleri kullanılmaktadır.

Motorlu perde sistemleri özel alanlar için ve çeşitli ihtiyaçlar için hazırlanan projeksiyon perdesinde ve sahne perdesinde de kullanılmaktadır. Sessiz bir ortamda çalışması gereken projeksiyon makinalarının bulunduğu ortamın sessizliğin bozmayacak şekilde çalışan projeksiyon perdeleri istenen yerde sessizce durdurulabilmektedir. Sahne perdeleri uzaktan kumanda edilebilmekte ve istenen kadar her iki yana veya tek yana açılıp kapatılabilmektedir. Perde Grup kalitesi ve güvencesinde tasarlanan yüzlerce motorlu mekanizma ile çalışan perde modeli yıllardır müşteri memnuniyeti sağlayarak kullanılmıştır ve kullanılmaya devam etmektedir.