Pazar, 08 Aralık 2019
motorlu-uzaktan-kumandalı-perde-fiyat

perde-resimleri

Perde modelleri resim galerimize giriş için tıklayınız.

perde-videoları

Perde uygulama videolarımızı incelemek için tıklayınız.

Firmamız 1990 yılında perde sistemleri üzerine ithalat ve imalat yapmak üzere PERDE GRUP İTHAL PERDE SİSTEMLERİ. adı altında kurulmuştur. Ürün yelpazesinde Pilise perde, Düet perde, Sulhouette perde, Jaluzi perde, Dikey perde, Stor perde, Ahşap stor, Ahşap Jaluzi perde, japon perde, Katlamalı perde, Motorlu perde, Kış bahçesi perde, Projeksiyon ve sahne perdesi gibi bir çok dekoratif sistemler mevcuttur.

Firmamız 20 yıldan bu yana İsveç ALMEDAHLS, DANİMARKA OPM ,HOLLANDA HUNTER DOUGLAS,İNGİLTERE ECLI PPS BLİND, ALMANYA NORMAL ELORA MOSEL, FRANSIZ SOMFY MARKALARININ DÜNYANIN DEV FİRMALARINDAN ÜRÜNLER İTHAL EDEREK ÜLKEMİZDE MEKANİZMALI PERDELERİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPMIŞTIR.

PERDE GRUP kurumsal, bireysel ve butik projelerde müşterilerine daima en uygun ve çağdaş , en hızlı ve güler yüzlü, en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Müşterilerimize daha yakın olmak ve ürünlerimizi sergilemek amacı ile EVLERE VE İŞ YERLERİNE ÜCRETSİZ KEŞİF YAPMAKTAYIZ.

Firmamız genç dinamik kadrosu ile yurtdışındaki fuarların sıkı bir takipçisi olarak sektörel yenilikleri en kısa zaman içinde iç piyasada müşterilerine sunmaktadır.