Pazar, 08 Aralık 2019
motorlu-uzaktan-kumandalı-perde-fiyat

perde-resimleri

Perde modelleri resim galerimize giriş için tıklayınız.

perde-videoları

Perde uygulama videolarımızı incelemek için tıklayınız.

kış-bahçesi-perdesi

Kış bahçesi perdesi ile bahçe çatı ve pencerelerinizde şıklığın ve pratikliğin sahibi olabilirsiniz. Kış bahçenizdeki eğimli açılı ve tepe camları için tasarlanmış olup yıkana bilen ve kolay montajı yapılan bir üründür. Hollanda Hunter Douglas Markalıdır.

Tüm uygulamalarımızda bahçenizdeki renk uyumunu bozmayan, dekoratif açıdan kış bahçesini tamamlayan kış bahçesi perdesi modellerine sahip olacaksınız.

Kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilik sayesinde dayanıklı, modern ve bahçelerinizde şık bir görüntüyü bizimle elde edebilirsiniz. Küçük büyük tüm cam ve pencereler için çok çeşitli uygulama yelpazemiz ile her türlü isteğe uygun çözümlerimiz bulunmaktadır.

Üçgen dairesel ve yamuk camlar için ideal bir üründür. Kış bahçenizin keyfini çıkarırken güneş ışığına maruz kalıp ısıdan rahatsız olup şikayetçi olursunuz. Pilise ve Düet perde ısı için ve dekoratif görüntü için ideal bir üründür. 3 mt uzunluğunda bir tepe camınıza perde uygulandığı zaman topladığınızda 10 cm yer kapatır ve görüntü kirliliği yapmaz.

Motorlu ve manuel olarak yapıla biliyor. Uygulama yapılan makana 8 dereceye kadar ısı farkı oluşturur. Kış bahçesi perde sistemlerimiz ile her tür cam, üçgen veya diğer tip pencerelere uygun çözümlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca geniş renk ve desen çeşitleri ve göz alıcı modellerimiz ile her türlü dekorasyona uygun kış bahçesi perdesi tedariği yapmaktayız. Bahçelerinizi bizimle süsleyin.

Her türlü dekorasyona uygun kış bahçesi perde mekanizmalarımızla en uygun ürünün tedarikçisi olacağımızdan emin olabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz üzre çok pratik bir kullanım sağlayan açma kapama toplanır mekanizması ile geceleri ve dilediğiniz zaman gökyüzünün güzelliğini izlemenin verdiği hazzı bizimle yaşayabilirsiniz.

Sürekli teknik destek garantisi, uygun fiyatlandırma politikası ve kaliteli ekipmanlardan oluşan ürünlerimiz ile memnun kalacağınızı tahahür ederiz.

kış bahçesi perde modellerini incelemek için resimlere tıklayınız

...resimler yükleniyor...