Friday, 16 April 2021
motorlu-uzaktan-kumandalı-perde-fiyat

ÜRÜN KATEGORİLERİ

perde-resimleri

Perde modelleri resim galerimize giriş için tıklayınız.

perde-videoları

Perde uygulama videolarımızı incelemek için tıklayınız.

cam balkonlar için perde

Cam balkon pencereleriniz için yeni ürünümüz cam balkon perdesi ile hizmetinizdeyiz. Plise perde sistemi ile balkonlarınızda etkin ışık kontrolü sizinde elinizde. Bir yenilik olarak balkon pencere ve camlarınız için cam balkon perde sistemlerimizle etkin bir çözüm sağlıyoruz.

cam balkon perdesi

 balkon cam oda perdesi

mekanizmalı-perdeler

İthal mekanizmalı perde sistemlerinde kalite ve uygun fiyat için bizimle iletişime geçin.

kumaş-rustik-perde

Yaşam alanlarınızda, dekoratif, şık ve göz alıcı perdeler arasında en önemlisi kumaş rustik sistemlerdir. Çeşitli renk ve desen kombinasyonları sayesinde odaların havasını ve görüntüsünü güzelleştiren kumaş perde rustiklerimizde kaliteli kumaş ve işçilik kullanılmaktadır.

katlamalı-perde

Katlamalı perde modellerimiz ile her türlü renk ve oda dekorasyonuna uygun, şık, kullanışlı ve uygun fiyat garantili perdelere sahip olabilirsiniz. Katlamalı perde sayesinde sadece ışığın değil ısınında kontrolü sizin elinizde. Odaların dekorasyonda önemli bir yeri olan katlamalı perde modelleri ile mekanlarınızda modern ve hoş bir hava kazandırabilirsiniz. Geniş renk ve desen yelpazemiz ile her türlü koltuk, halı, pencere ve ortama uygun modellerimiz için bizimle iletişime geçin.

geceli-gunduzlu-perde-sistemleri

Geceli gündüzlü perdelerimiz  bulunduğu odaya dekoratif açıdan şık bir hava kazandırmaktadır. Kullanımı ve temizliği oldukça pratiktir. Işık kontrolünü tamamen elinize alabilirsiniz. Tek bir mekanizma ile pencereleriniz ister gece ister gündüze dönüşebiliyor. Dekoratif ve pratiklik açısından yaşam alanları için ideal geceli gündüzlü perde sistemleri, pilise yada düet perde olarak uygulanabilir. Aşırı sıcak olan mekanlarda düet black out sistem tercihi ve bu sistemin özel izolasyonu sayesinde sıcaklık ortalama 7 derece düşürülür.