Kış Bahçe Perdelerinin Faydaları

Özellikle büyük camları nedeniyle hava koşullarından etkilendikleri için kış bahçenizi gölgelendirmenin birçok faydası vardır. Kış bahçe perdeleri, ne kadar güneşli veya soğuk olduğuna bağlı olarak, sıcaklık büyük ölçüde değişebilir. Ek olarak, sıcak hava, gece gündüz her taraftan gelen güneş ile kış bahçenizi bir sera gibi hissetmenize neden olabilir. Kesintisiz güneş ayrıca yüzeylerinizde ve cihazlarınızda parlamalara neden olarak onları görmeyi ve kullanmayı zorlaştırabilir. Bu yaygın kış bahçesi sorunlarıyla mücadeleye yardımcı olması için kış bahçesi güneşliklerini öneriyoruz.

Güneşlik ile Kış Bahçenizdeki Sıcaklık Kontrolü

Kış bahçesi perdeleri, sıcaklığın kontrol edilmesi söz konusu olduğunda kış bahçenize harika bir katkı sağlar. Kış bahçesi çatı perdeleri kullanarak, perdelerimiz yukarıdan gelen güneş ısısını kış bahçenizden geri yansıtarak karşı bariyer oluşturur. Öte yandan, kış aylarında o kör 'bariyer' bir yalıtım tabakası görevi görür ve ısınızı kaçmaktan korur. Eşsiz petek yapılarından dolayı yalıtım düzenleme arıyorsanız Düette® ve Plise perdeleri öneriyoruz.

Düette® ve Plise Perdeler ile Konservatuarınızı Güneşin Parıltılarından Koruyun

Bol miktarda doğal ışık parlama riskini beraberinde getirir. Günümüzde pek çok insan kış bahçelerini ev ofisi, oturma odası veya yemek alanı olarak kullanıyor. Bu nedenle, çoğu zaman kendinizi bir televizyon, telefon veya akıllı cihaz kullanırken bulacaksınız. Parlama, bu ekranlardan yansıyarak kullanımlarını veya görmelerini zorlaştırabilir. Kış bahçenizdeki birçok perdeyi kontrol etmek için müşteriler genellikle Uzaktan Kumandalı perdeleri tercih etmektedir. Uzaktan kumandalı Düette ve Plise perdelerimiz kış bahçelerinde en popüler olanlardır.