KUMAŞ RUSTİK PERDE

RUSTİK KUMAŞ PERDE

 

Ev perdeleri mekanlara estetik bir hava katar. Rustik perde modelleri evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Açık kahverengi veya koyu kahve renkli ahşap kısım ve çan metalinden yapılmış sarı ve krom renkli boru şeklindeki çubuklar rustik perdelerin ana unsurlarıdır. Rustik perde, perdeyi asmaya yarayan halka veya aynı şekilli malzemelere sahiptir. Rustik perdeler kornişe değil, maddi olarak çubuklara asılır.

 

Rustik perdeleri evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Yatak odaları için gayet uygun olan bu perdelerde ahşap rustik boru tercih edip daha egzotik bir hava oluşturmak için koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Salonunuzda oluşturmak istediğiniz havaya göre farklı kombinasyonlar yapabilirsiniz. Daha modern ama biraz da ağırlık isteyenler metal rustik borularla tek renk perdeleri kombinleyebilir. Perde rengini seçerken koltuk takımınızın rengi, duvar ve döşemelerin renginiz göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Mutfağınızda bu modelleri kullanmak istiyorsanız daha yumuşak ve açık renkler kullanmanız mutfağınızda ferah bir hava oluşturacaktır.

RUSTİK KUMAŞ PERDE
RUSTİK KUMAŞ PERDE

 

En çok talep gören çan metal ve ahşap menşeili perdelerdir. Paslanmaz çelikten üretilen farklı şekilli modeller de mevcuttur. Kristal topuz ve dekoratif kıvrımlı ön nokta modelleri mevcuttur. Müşteri talebine göre tüm perdeler çubuğa asılabilir veya Loca Dizayn olarak halka takılabilir.

Ev dekorasyonu, ev tasarımcısının kişisel memnuniyetine göre değiştirilebilir. Evini farklı ve havadar bir şekilde dekore etmek isteyenler için rustik perde büyük bir alternatif. Bara asılan modeller mekana sıcak ve güzel bir hava katabilir.