FON TÜL PERDE

FON TÜL PERDE

 

Bir iç mekanı dönüştürmek için görsel bir dokusal derinlik ve boyut unsuru eklerken, ev ortamınızı geliştirmek için pencerede bir miktar pratiklik sunar. Özel ölçü ile tasarlanan özenle seçilmiş kumaş koleksiyonumuz, özel iç görünümünüzü tamamlamanıza yardımcı olmak için eklektik bir dizi yüksek kaliteli kumaş ve stil sunar. Koleksiyondaki her kumaş, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı seviyelerde ışık kontrolü sağlar.

 

FON TÜL PERDE

 
 

BİTİRİCİ DOKUNUŞ
Perdeler bir odanın ortamını değiştirebilir ve iyileştirebilir. Pencereleri sorunsuz bir şekilde çerçeveleyerek, yükseklik yanılsaması yaratır ve bir alana bir sıcaklık ve yumuşaklık katmanı eklerler.

 


 
 

GÜZEL KUMAŞLAR
Özenle seçilmiş kumaş yelpazemiz, geniş bir renk paleti ve zahmetsiz desenler, düzler ve yumuşak dokulu şeffaflar sunmak için özel tasarım ekibimiz tarafından herhangi bir alana kolayca katlanıp güzel bir kalıcı iç mekan yaratmak için özenle seçilmiştir.

FON TÜL PERDE

 

 

FON TÜL PERDE

ŞEFFAF, KAPATMA VE ODA KARARTMA
Tüller, bir odayı doğal olarak aydınlatmak için güneş ışığını zarif bir şekilde yayan ve aynı zamanda gündüz mahremiyetini koruyan yumuşak, hafif dokuma bir kumaşa sahiptir. Oturma ve yemek odaları için ideal olan bu ürünler, mekana modern bir yumuşaklık katmanı katar ve pencere kaplamalarının üzerine yerleştirmek için mükemmeldir. Fon perdeler ışığı azaltabilir ve bir odayı karartabilir. Gelişmiş kumaş koruması ve bloke etme özellikleri için kaplanmış bir kumaş seçin veya kaplanmamış kumaşınıza bir blokaj veya termal kumaş astarı ekleyin.