Isıyı Dışarıda Tutmak İçin En İyi Perdeler Nelerdir?

Nemli yaz aylarında eviniz aşırı ısınıyor mu? Çok fazla camınız varsa, fazla ısının camınızdan geçmesi ve evinizde hapsolması kolaydır. Ancak bunun için sizin için ısıyı yansıtan, azaltan veya emen perdeler gibi çözümler var. Böylece evinizdeki sıcaklığı kontrol edebilir ve rahatça yaşayabilirsiniz. Isıyı dışarıda tutmak için en iyi perdenin ne olduğunu size bildirmek için geldiğimiz yer burasıdır.

Isıyı Dışarıda Tutmak için Duette® Termal Perdeler

Duette® Termal Perdeler, özellikle termal düzenleme için tasarlandıkları için en popüler perde çeşitlerimizden biridir. Petek yapıları, ısıyı yakalama ve yansıtmada etkili oldukları anlamına gelir. Ek olarak, yapıları ayrıca kumaş içindeki telleri ve kordon deliklerini de gizler. Duette® perdelerini genellikle kış bahçelerine ve duvarlara yerleştiririz. Aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi yarı saydam, opak veya tam karartma kumaşlarda mevcuttur, karartma üçgen perde içerir. Işık geçirmez perdeler kullanarak maksimum gölgeleme elde edebilir ve bu sayede odanızdaki ısıyı önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Ancak, herhangi bir tavan perde için karartma önermiyoruz. Bunun yerine, tavan perdeleri için standart Duette® termal perdeleri öneriyoruz. Herhangi bir fener çatısı, çatı penceresi veya çatı perdesi üzerine perde takarak bir odayı büyük ölçüde serin tutabilirsiniz, çünkü bunlar odaya çok fazla ısı girmesine neden olur.

Isıyı Dışarıda Tutmak İçin Stor Perdeler

Ismarlama stor perdeler birinci sınıf kalitede üretilmiştir ve geniş cam alanlarını sadece tek bir perde ile gölgelemek isteyenler için idealdir. Farklı stil seçenekleri ile yarı şeffaf ve dim-out seçenekleri mevcuttur. Stor perdeler, güneş ışığı ile oda arasında bir bariyer görevi görerek ısıyı dışarıda tutmak için etkilidir. Stor perdeler ile perdeniz indirilirken kapınızı/pencerenizi açabilirsiniz. Odanızı gerçekten serin tutmak için hava akışını ve gölgeyi sağlamak. Alternatif olarak, gölgeleme gerektiren bir fener çatınız varsa, bunu sadece bir veya iki panjurla kapatabilirsiniz.

Uzman gölgeleme gerektiren bir eviniz varsa, şimdi bir teklif randevusu için iletişime geçin