PİLİSE PERDE PLEATED SKYLİGHT SHADES

Ölçüye göre yapılır - Pilise Shades® - Her pencere şekline uyar - Özel desenler

Piliseli Perde

 

Piliseli Perde
 
 

Yaşam için Tasarlandı

Pilenin basit güzelliği, dayanıklı ve çok yönlü perde stilimizi oluşturur. Şık Piliseli perdeler, her dekorasyone uyan özel renk ve desenlerle her pencere şekline mükemmel uyum sağlar.

 

 
 
 
 

Sınırsız Stil

Güzelce işlenmiş Plise perdelerimiz, her pencereye hayat veren lüks dokularla en son renkleri ve tasarım trendlerini içeriyor.

Piliseli Perde
Piliseli Perde
 
 
 

Gündüz ve Gece Kontrolü

Her oda için harika olan Plise perdelerimiz, Gündüz ve Gece perdesi olarak çok kullanışlıdır. Gece veya gündüz esnek ışık kontrolü için şeffaf ve odayı karartan kumaşı tek perdede birleştirir. Çok amaçlı odalar ve yatak odaları için idealdir.

 
 
 

Şekilli Pencereler İçin İdeal

Zarif pileli Plise perdelerimiz, en küçük açıklığa, geniş pencerelerde kullanıma uygundur. Çatı pencereleri ve kış bahçelerinden açılır kapanır veya ikiye katlanan pencere ve kapılar kadar, pileli Plise perdelerimiz  her pencere şekline veya boyutuna uyar.

Piliseli Perde
Piliseli Perde
 
 
 

Sonsuz Çok Yönlülük

Yukarıdan Aşağıya - Aşağıdan Yukarıya katlanan perdelerimiz, banyodan oturma odasına kadar her odada mahremiyete ve ışık kontrolüne ne kadar veya ne kadar az ihtiyacınız olduğuna karar vermenizi sağlar. Sadece perdenizi ihtiyaçlarınız için mükemmel konuma getirin.

 
 
 

Kullanımı Kolay Çalıştırma Seçenekleri

İşletim sistemi seçimimiz, çocukların güvenliğini ve sorunsuz çalışmayı ön planda tutan kablosuz ve uzakatan kumandalı çözümlerimizi içerir. Perde Grup ekinimiz, eviniz için doğru seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır.

Piliseli Perde